حواشی دیدار استقلال - سپاهان/ اعتراض رحمتی به هواداران استقلال/ درگیری مربی استقلال با پزشک سپاهان
خبرگزاری مهر خبرگزاری مهر 1390/10/16

حواشی دیدار استقلال - سپاهان/ اعتراض رحمتی به هواداران استقلال/ درگیری مربی استقلال با پزشک سپاهان

دروازه بان ملی پوش تیم استقلال با واکنش نشان دادن نسبت به شعارهای هواداران این تیم نسبت به سیدمهدی سیدصالحی به سمت آنها رفت و خواهان توقف شعارها علیه این بازیکن شد.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های استقلال و سپاهان اصفهان در هوای سرد ورزشگاه آزادی و در حضور بیش از 30 هزار تماشاگر برگزار شد. حواشی نیمه دوم این بازی گرم در زیر می‌آید:

* در ابتدای این نیمه تماشاگران استقلال به تشویق "میشائیل هنکه"، مربی آلمانی تیم خود پرداختند. آنها همچنین جباری را بیش از سایر بازیکنان تیم استقلال تشویق کردند.

* در همان ابتدای نیمه هاشم بیک‌زاده شوت محکمی به سمت دروازه استقلال زد که باعث مصدومیت رحمتی شد.  بیک‌زاده که از دور صحنه را نگاه می‌کرد بسیار نگران دروازه بان ملی پوش حریف بود.

*در طول مسابقه مظلومی، سرمربی استقلال و مرزبان، دستیار کرانچار سرمربی سپاهان از کنار خط طولی زمین تیم‌های خود را هدایت می‌کردند.

* مصدومیت جانواریو در اوایل نیمه دوم باعث شد حمودی از حرکت به سمت دروازه سپاهان منصرف شده و قصد زدن توپ به اوت را داشته باشد. در این هنگام جانواریو از جایش بلند شد و گفت مشکلی ندارد تا بازیکنان استقلال به بازی خود ادامه دهند.

* سیدصالحی مهاجم فعلی سپاهان و پیشین استقلال پس از به ثمر رساندن گل تساوی تیمش از سوی تماشاگران استقلال مورد اهانت قرار گرفت. این اتفاق یک بار دیگر در دقیقه 73 و زمانی که وی از زدن ضربه رحمتی ممانعت کرد رخ داد. 

تماشاگران استقلال این مهاجم را بی غیرت می خواندند، موضوعی که باعث واکنش شدید رحمتی و مدافعان استقلال شد. رحمتی به جای شروع مسابقه به سمت تماشاگران استقلال رفت و با تکان دادن دست به شدت به آنها انتقاد و اعتراض کرد تا ساکت شوند اما آنها لحظاتی بعد از این صحنه هم به شعارهای خود ادامه دادند.

* بعد از اعلام ضربه پنالتی به سود تیم سپاهان محسن بنگر و مهدی کریمیان به سمت کمک داور این مسابقه رفته و به او اعتراض کردند. در این هنگام نویدکیا هم اعتراض خود را به سعید مظفری‌زاده داور مسابقه اعلام کرد.

* پس از اینکه رحمان احمدی ضربه پنالتی مجتبی جباری را مهار کرد تماشاگران استقلال با شعار" جباری زیدان آسیایی" وی را تشویق کردند تا روحیه‌اش برگردد.

* در حالیکه محرم نویدکیا کاپیتان تیم سپاهان در این دیدار بود بازوبندش را در قسمتی از بازویش بسته بود که اصلا مشخص نبود. بازوبند زرد نویدکیا روی پیراهن زرد سپاهان این شبهه را به وجود آورده بود که سپاهانی‌ها در این دیدار کاپیتان ندارند.

* در دقیقه 78 مظفری زاده از اعلام این خطا به نفع تیم استقلال امتناع ورزید که این مسئله با اعتراض شدید پرویز مظلومی و بهتاش فریبا مربیان تیم استقلال همراه شد. در این صحنه داور چهارم مربیان تیم آبی پوش را دعوت به آرامش کرد.

* تماشاگران استقلال که در دقیقه 82 اعتقاد داشتند سعید مظفری‌زاده داور این دیدار به ضرر آنها قضاوت می‌کند با سر دادن شعارهای (مظفری‌زاده اه اه) و (داور پرسپولیسی نمی خواهیم) به نحوه قضاوت داور مسابقه اعتراض می‌کردند.

* در دقیقه 87 حنیف عمران‌زاده دچار مصدومیت جزئی شد که داور با قطع کردن مسابقه از وی خواست به کنار خط زمین رفته و پس از مداوا به زمین برگردد که این مسئله با ناراحتی مدافع استقلال همراه شد.

* پس از به صدا درآمدن سوت پایان بازی حسین ترابپور، مربی دروازه بانان تیم استقلال با پزشک تیم سپاهان درگیری پیدا کرد.

مشاهده لینک اصلی

نوشته شده در تاریخ 1390/10/16 ساعت 14:19
0


نظرات